PROCEDURA ZAKUPU

MASZ DO WYBORU DWIE OPCJE NASZEGO POŚREDNICTWA

I. TYLKO PRZESYŁKA

 1. Samodzielnie kupujesz produkt w USA wchodząc na podane linki 
  Ceny w sklepach podane są przeważnie w netto bez podatku. Podatek średnio od 4-12% w zależności od stanu – czasami zero.
   
 2. Podczas procedury zakupu zalecasz jego wysłanie na podany przez nas adres (wiele sklepów nie prowadzi wysyłki towaru poza granice USA)
   
 3. Po otrzymaniu przesyłki ze sklepu- przepakowujemy ją, ważymy, wyceniamy koszty przesyłki do Polski i uzgadniamy szczegóły wysyłki z zamawiającym. Towar wysyłamy pod wskazany adres.
   
 4. Należy pamiętać, że koszty wysyłki liczone są na podstawie wagi przesyłki oraz także na podstawie wymiarów paczki. Dlatego czasami koszy wysyłki podawany przez nas podczas początkowej kalkulacji jest przybliżony. Dopiero, gdy towar/paczka jest w naszym posiadaniu możemy określić dokładnie koszt przesyłki i ewentualnie korygujemy podany wcześniej koszt przesyłania ( czasami może nastąpić dopłata do wcześniejszej kwoty) - jednakże staramy się unikać takich sytuacji.

II. MY KUPUJEMY TOWAR I PRZESYŁAMY GO DO POLSKI

 1. Wyszukujesz produkt wchodząc na podane linki lub podajesz nazwę i opis rzeczy, którą chcesz kupić.
   
 2. Ceny w sklepach podane są przeważnie w netto bez podatku średnio od 4-12% w zależności od stanu-czasami zero
   
 3. Składasz zamówienie
   
 4. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy do ciebie potwierdzenie oraz koszt transakcji (cena zakupu+ podatek w USA+koszt przesyłki w Usa/+ wysyłka do polski + nasza prowizja)
   
 5. Po akceptacji dokonujesz zapłaty w wybrany przez ciebie sposób z opcjami podanymi przez nas.
    
 6. Przystępujemy do zakupu produktu i otrzymaniu przesyłki przepakowujemy ją, ważymy, wyceniamy koszty przesyłki do Polski i uzgadniamy szczegóły wysyłki z zamawiającym. Towar wysyłamy pod wskazany adres